Jídelní set BOLIVAR 1 + 6 –⁠ 140x80x75, zlatý dub/kov, černý

Jídelní set BOLIVAR  se skládá ze stolu a šesti židlí. Sada je vedena v minimalistickém stylu. Stůl se židlemi BOLIVAR je perfektním řešením... více informací »
Jídelní set  BOLIVAR 1 + 6 –⁠ 140x80x75
Značka: Kup Židle
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní set BOLIVAR  se skládá ze stolu a šesti židlí. Sada je vedena v minimalistickém stylu. Stůl se židlemi BOLIVAR je perfektním řešením...

Jídelní set BOLIVAR  se skládá ze stolu a šesti židlí. Sada je vedena v minimalistickém stylu. Stůl se židlemi BOLIVAR je perfektním řešením do domácí jídelny, obývacího pokoje i restaurace.
Byl navržen v souladu se současnými trendy. Jedná se o kombinaci černě lakované oceli a zlaté dubové laminované MDF desky. Židle i samotný stůl byly zbaveny tradičních nohou ve prospěch modernějších lyžin. Stůl pro šest osob je perfektním řešením do domácího interiéru, protože se na něj vejde rodina a najde se i místo pro hosty.  
 
Parametry produktu:
– délka 140 cm
– šířka 80 cm
– výška 75 cm
 
Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem

Tento skvělý výrobek Jídelní set BOLIVAR 1 + 6 máte možnost dostat nyní tady na našich stránkách umístěný v sekci uncategorized. Nyní můžete najít akční zboží ze zmíněné sekce za akční cenu!

Velmi oblíbený výrobek Jídelní set BOLIVAR 1 + 6 –⁠ 140x80x75, zlatý dub/kov, černý od naší známé značky Kup Židle pohodlně dostanete zde teď právě za super peníze. Výhodně za skvělou cenu 6 890 Kč.
Další produkty z kategorie Uncategorized