Jídelní židle ALAVO –⁠ kov/látka, šedá

Židle ALAVO je udržovaná v geometrickém stylu. Modernistický tvar se vyznačuje tvarovanou strukturou, díky níž každodenní používání souvisí s... více informací »
Jídelní židle ALAVO –⁠ kov/látka
Značka: Kup Židle
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Židle ALAVO je udržovaná v geometrickém stylu. Modernistický tvar se vyznačuje tvarovanou strukturou, díky níž každodenní používání souvisí s pohodlím a komfortem sezení. Čalouněná židle má na opěradle ozdobnou prohlubeň a otvor oddělující sedák od opěradla, zdůrazňující její jedinečný styl.
Šedý kus nábytku spočívá na stylově ohýbaných nohách z práškově lakované černé oceli. Model ALAVO bude nejen funkčním prvkem prostoru, ale také jeho efektním a nadčasovým prvkem – kolem křesla nikdo lhostejně neprojde.
 
Parametry produktu:  
– šířka 49 cm
– hloubka 52 cm
– výška 84 cm
– výška sedu 46 cm
Materiál:
– tkanina 
– ocel s práškovým nástřikem
Vysoce kvalitní produkt můžete koupit prostě tu umístěný v kategorii kuchyně! Vyberte si parádní kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Populární výrobce Kup Židle prodává top zboží U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.