Jídelní židle ANDY – látka, hnědá

Jídelní židle ANDY je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických, či... více informací »
Jídelní židle ANDY – látka
Značka: Kup Židle
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle ANDY je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických, či...

Jídelní židle ANDY je model, který si zamilovali zákazníci po celém světě. Židle je vhodná do celé řady interiérů, ať klasických, či moderních. Vynikne v jídelně, pracovně či studentském pokoji. Židle je čalouněna látkou v hnědém odstínu. Na opěradle je prošívání, které dodává eleganci. Židle ANDY stojí na ocelových nohách. Nosnost 110 kg.
Rozměry:
– šířka 44 cm
– hloubka 55 cm
– výška 96 cm
– výška sedáku 45 cm
Materiál:
– tkanina
– ocel s práškovým nástřikem
Ve slevě kus dostanete nyní tu na stránkách zařazený v rubrice kuchyňské židle! Nyní koupíte unikátní zboží z této populární kategorie ve výprodejové akci. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Jídelní židle ANDY – látka, hnědá od známého výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat zde teď levně. Akční cena od 2 390 Kč.