Jídelní židle ERIN – ocel, ekokůže, více barev černá/bílá

Jídelní židle ERIN je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle ERIN – ocel
Značka: Kup Židle
1 779 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle ERIN je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle ERIN je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Díky nevšedně navrženému designu nabízí židle zajímavý dojem. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 45 cm
– hloubka 57 cm
– výška 96 cm
– výška sedu 46 cm
Materiál:
– ekokůže
– ocel s práškovým nástřikem
Povedený produkt je k dostání bez obtíží tady u nás ve známé rubrice kuchyňské židle! Vyhledejte si oblíbené zboží ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zlevněný kus Jídelní židle ERIN – ocel, ekokůže, více barev černá/bílá od značky Kup Židle pořídíte na našich stránkách teď se slevou! Nabídka již od 1 779 Kč.