Jídelní židle JAFFE – ocel, ekokůže, více barev Krémová

Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle JAFFE – ocel
Značka: Kup Židle
699 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle JAFFE je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže ve více barevných variantách. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 44 cm 
– hloubka 59 cm 
– výška 97 cm
– výška sedáku 48 cm
Materiál: 
– ocel s práškovým nástřikem 
– eko kůže
Dodáváme v demontu. Tento akční a ve slevě kousek máte možnost dostat bez obtíží tady na stránkách v rubrice kuchyně. Vyberte si parádní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Přední výrobce Kup Židle dlouhodobě prodává skvělé produkty To ale ovšem není vše, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Jídelní židle JAFFE – ocel, ekokůže, více barev Krémová od známé značky Kup Židle najdete zde teď právě za akční cenu! Nabídka již od 699 Kč.