Jídelní židle KELLY – ocel, ekokůže, černá

Jídelní židle KELLY je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle KELLY – ocel
Značka: Kup Židle
979 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle KELLY je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle KELLY je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v černém odstínu. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– výška: 97 cm
– výška sedu: 45 cm
– šířka: 44 cm
– hloubka: 41 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže
Dodáváme v demontu
Super produkt Jídelní židle KELLY – ocel, ekokůže, černá máte možnost sehnat právě nyní tady na stránkách v populární kategorii kuchyňské židle. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Populární dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty za dobré peníze. Vždyť to vidíte sami!

Unikátní výrobek Jídelní židle KELLY – ocel, ekokůže, černá od spolehlivého výrobce Kup Židle snadno můžete získat v naší nabídce ve výprodejové akci! Pouze nyní za 979 Kč.