Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, béžová

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v béžovém... více informací »
Jídelní židle LECH – ocel
Značka: Kup Židle
990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v béžovém...

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v béžovém odstínu. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli. Jemnost židli dodává elegantní prošívání. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– výška: 100 cm
– výška sedu: 47 cm
– šířka: 42 cm
– hloubka: 42 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže Oblíbený a kvalitní výrobek Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, béžová můžete získat právě tu na našich stránkách v populární rubrice kuchyňské židle. Získejte ještě ostatní kusy z naší kategorie za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další zboží značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Kup Židle dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží

Tento nejprodávanější kus Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, béžová od oblíbené značky Kup Židle snadno získáte právě zde opravdu levně. Nabídky již od 990 Kč.