Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, bílá

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle LECH – ocel
Značka: Kup Židle
1 039 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v bílém odstínu. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli. Jemnost židli dodává elegantní prošívání. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– výška: 100 cm
– výška sedu: 47 cm
– šířka: 42 cm
– hloubka: 42 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže
Kvalitní a levný produkt jde získat teď tu na webu v populární rubrice kuchyňské židle. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Významný výrobce Kup Židle vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na více kousků od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, bílá originál od výrobce Kup Židle jednoduše získáte právě nyní za výhodnou cenu. Ceny již od 1 039 Kč.