Jídelní židle OMEGA — kov, látkový potah, šedá

Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou... více informací »
Jídelní židle OMEGA — kov
Značka: Kup Židle
990 Kč
Ověřit dostupnost
Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou...

Designová jídelní židle OMEGA je díky svému designu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Je potažená velmi příjemnou  látkou v barevném provedení šedá a má kovovou konstrukci černé barvy. Židle je skvělou volbou pro zařízení vašich obývacích či jídelních místností. Nosnost 110 kg.
Stabilitu židle zajišťuje podnož, která se skládá ze 4 kovových nohčerné barvy. Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry produktu
Šířka: 44 cmHloubka: 39 cmVýška: 85 cmVýška sedu: 49 cmNosnost 110 kg
Dodáváme v demontovaném stavu v krabici. 
Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete dostat jednoduše na stránkách ve známé rubrice kuchyňské židle. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této populární kategorie snadno online. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný výrobek Jídelní židle OMEGA — kov, látkový potah, šedá originál od značky Kup Židle můžete koupit aktuálně ve výhodné akci. Aktuálně v akci od 990 Kč.