Jídelní židle PRESTO – ekokůže, více barev Bílá

Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny,... více informací »
Jídelní židle PRESTO – ekokůže
Značka: Kup Židle
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny,...

Jídelní židle PRESTO je jednoduchý kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Je skvělým řešením do jídelny, restaurace či kavárny. Židle je čalouněna kvalitní a odolnou ekokůží ve více barvách. Konstrukce židle je vyrobena z chromované oceli. Nosnost je 120 kg. 
Rozměry:
– šířka: 44 cm
– hloubka: 59 cm
– výška: 100 cm
– výška sedu: 47 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže

Zcela unikátní produkt máte možnost získat již dnes tu na našem webu v populární sekci kuchyňské židle. Nyní můžete získat akční zboží z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní židle PRESTO – ekokůže, více barev Bílá značky Kup Židle jednoduše pořídíte tady nyní skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 1 599 Kč.