Jídelní židle RAINER – ocel, ekokůže, více barev Bílá

Jídelní židle RAINER je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle RAINER – ocel
Značka: Kup Židle
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle RAINER je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle RAINER je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Jemnost židli dodává prošívání sedáku i opěráku. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:- výška: 100 cm- výška sedáku: 47 cm- šířka: 42 cm- hloubka: 42 cm Materiál:- chromová ocel- ekokůže Hodně prodávaný produkt Jídelní židle RAINER – ocel, ekokůže, více barev Bílá dostanete ještě na webu ve známé rubrice kuchyňské židle! Nyní najdete akční produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Tato značka Kup Židle má na skladě velmi kvalitní produkty.

Akční a ve slevě výrobek Jídelní židle RAINER – ocel, ekokůže, více barev Bílá od top značky Kup Židle najdete na našich stránkách téměř zdarma! Ceny již od 1 099 Kč.