Jídelní židle RANA — masiv buk, hnědá

Jídelní židle Rana je vyrobená z masivního bukového dřeva v lakovaném provedení. Potah židle je z mikrovlákna v barevném provedení tmavě hnědá.... více informací »
Jídelní židle RANA — masiv buk
Značka: Kup Židle
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle Rana je vyrobená z masivního bukového dřeva v lakovaném provedení. Potah židle je z mikrovlákna v barevném provedení tmavě hnědá....

Jídelní židle Rana je vyrobená z masivního bukového dřeva v lakovaném provedení. Potah židle je z mikrovlákna v barevném provedení tmavě hnědá. Výška sedu je 48 cm. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry židle RANA
Šířka: 44 cmHloubka: 47 cmVýška: 95 cmHmotnost: 6 kgMateriál: Masiv
Velmi oblíbený kus Jídelní židle RANA — masiv buk, hnědá můžete najít právě teď tu v rubrice kuchyně. Vyhledejte si podobné zboží z této kategorie za zcela nejnižší cenu! To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Kup Židle vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty. A to ještě není vše!

Žádaný výrobek Jídelní židle RANA — masiv buk, hnědá pocházející od značky Kup Židle snadno můžete najít na našich stránkách nyní v akci. Akční cena od 1 699 Kč.