Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Vínová

Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky.... více informací »
Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Vínová
Značka: Kup Židle
6 149 Kč
Ověřit dostupnost
Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky....

Moderně designovaná kancelářská židle Above se síťovinou na opěradle a na flexibilní opěrce hlavy s nastavením výšky. Součástí židle jsou područky s měkkou dotykovou plochou a jsou výškově nastavitelné. Výškově nastavitelná bederní opěrka.
Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a nastavením síly protiváhy. Univerzální kolečka s větším průměrem (60 mm) snižuji odpor při odvalovaní, použitelná pro všechny typy povrchů. Moderní plastová báze. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 68 cmHloubka: 63 cmVýška: 116-129 cmVýška sedu: 41-49 cmNosnost: 120 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Ve slevě produkt Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Vínová lze získat právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice kancelář. Nyní můžete koupit kvalitní zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Kup Židle vám představuje velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Kancelářská ergonomická židle Antares ABOVE — více barev Vínová od společnosti Kup Židle můžete najít zrovna za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 6 149 Kč.