Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle GRANDE black – látka, černá, nosnost 150 kg

Tento velmi oblíbený kousek Kancelářská ergonomická židle GRANDE black – látka, černá, nosnost 150 kg od značky se zárukou kvality Kup Židle jednoduše můžete pořídit nyní extra výhodně! V akci od 4 790 Kč.
Kancelářská ergonomická židle GRANDE black – látka
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 790
Popis produktu

Populární ergonomická židle GRANDE black v nadčasovém provedení, která je díky své výbavě vhodná pro 8hodinové sezení. Srdcem židle je moderní synchronní mechanismus s možností aretace v pěti pozicích. Ideální model pro postavy do 185 cm. Skvělý poměr cena / užitná hodnota. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nosnost 150 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle GRANDE

Nastavitelná opěrka hlavy úhlově a výškově
Nastavitelné měkčené područky
Nastavitelná bederní opěrka hloubkově a výškově
Odolná základna z leštěného hliníku
Nadstandardní nosnost 150 kg

GRANDE je moderní a stylová kancelářská židle, která díky nadčasovému provedení osloví většinu uživatelů. Perfektně tvarovaná sedací část umožňuje zaujmout ideální polohu, v případě potřeby si lze židli zaaretovat. Samozřejmostí je výbava typická pro ergonomické židle: synchronní mechanismus  nastavitelná opěrka hlavy, nastavitelné měkčené područky i nastavitelná bederní opěrka. To vše dělá z tohoto modelu ideální kus nábytku pro náročnou kancelářskou práci.
Velkou předností židle jsou odolná hliníková základna, která zároveň modelu přidává na eleganci, a potah s odolností až 100 000 cyklů. Kolečka židle jsou pogumovaná univerzální pro všechny povrchy.

Rozměry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 49 x 50 cm
opěrka zad 56 x 82 cm
výška křesla 118 – 131 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg