Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle MAINE s opěrkou na nohy — síť, šedá

Designový výrobek Kancelářská ergonomická židle MAINE s opěrkou na nohy — síť, šedá od populární značky Kup Židle máte možnost získat bezpečně online za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 949 Kč.
Kancelářská ergonomická židle MAINE s opěrkou na nohy — síť
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 949

Kancelářská ergonomická židle MAINE nabídne skvělou výbavu pro zdravé sezení i originální doplněk, který jen tak nějaká židle nemá. Model totiž disponuje výsuvnou podnožkou, díky které si můžete kdykoliv během práce natáhnout nohy. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle MAINE

výsuvná opěrka nohou
posuvný sedák
3D opěrka hlavy
synchronní mechanika s ručním nastavením tuhosti
paměťová pěna
výškově nastavitelné područky

Synchronní mechanika s ručním nastavením tuhosti umožňuje individuální kontrolu nad nakloněním židle a přizpůsobení se vašim potřebám. Kromě toho se přízpůsobí i 3D nastavitelná opěrka hlavy, výškově nastavitelné područky a posuvný sedák s paměťovou pěnou, což zaručuje dlouhodobý komfort při dlouhodobém sezení.
Nejvýraznějším prvkem židle však je výsuvná opěrkou nohou, která je skvělým doplňkem, pokud si rádi natáhnete při práci nohy. Zádová opěrka je potažená síťovinou, materiálem oblíbeným zejména pro svoji prodyšnost. Plastový kříž je osazený pěticí koleček na tvrdé podlahy. Židle je tak navržena s ohledem na vaše zdraví a produktivitu, aby váš pracovní prostor byl nejen efektivní, ale i stylový.
Rozměry

Výška 127-137 cm
Šířka 62 cm
Hloubka 72 cm
Šířka sedu 49 cm
Výška sedu 46-56 cm
Hloubka sedu 53 cm
Průměr koleček 6 cm
Průměr kříže 72 cm
Výška područek 70 cm
Šířka područek 8 cm