Kancelářská ergonomická židle Office Pro J2 SP — více barev, s podhlavníkem Modrá 214

Kancelářská ergonomická židle BESTUHL J2 SP s podhlavníkem pro dlouhodobé sezení. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním... více informací »
Kancelářská ergonomická židle Office Pro J2 SP — více barev
Značka: Kup Židle
5 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská ergonomická židle BESTUHL J2 SP s podhlavníkem pro dlouhodobé sezení. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním...

Kancelářská ergonomická židle BESTUHL J2 SP s podhlavníkem pro dlouhodobé sezení. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Sedák a opěrák můžete fixovat bez omezení. Studená pěna uvnitř sedáku zaručuje jeho vysokou životnost a zachování anatomického tvaru. Integrovaná vypínatelná bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení. Nosnost až 120 kg. Záruka 4 roky. 
 
Popis:

Certifikace BIFMA a GREENGUARD
Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň
Sedák a opěrák můžete fixovat bez omezení
Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru a zajistíte tím správné podepření nohou
Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí
Studená pěna uvnitř sedáku zaručuje jeho vysokou životnost a zachování anatomického tvaru
Integrovaná vypínatelná bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení
Podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku a šířku područek
Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku hlavové opěrky
Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině
Plasty v černé barvě
Nosnost 120 kg
Záruka 48 měsíců

Technické parametry:Hmotnost: 20 kgNosnost: 120 kgŠířka: 68 cmŠířka sedáku: 51 cmVýška sedáku: 45-56 cmVýška: 117-128 cmHloubka sedáku: 49-53 cm
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Tento žádaný kus Kancelářská ergonomická židle Office Pro J2 SP — jde koupit snadno tu umístěný v sekci kancelářská křesla. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka Kup Židle dlouhodobě dodává prvotřídní zboží.

Tento žádaný výrobek Kancelářská ergonomická židle Office Pro J2 SP — více barev, s podhlavníkem Modrá 214 originál od značky Kup Židle snadno můžete sehnat u nás teď skutečně výhodně! Nabídka od 5 890 Kč.