Kancelářská ergonomická židle POP – látka, více barev červená

Kancelářská židle POP je elegantní kancelářská židle, která se skvěle hodí do každé kanceláře či pracovny. Sedák... více informací »
Kancelářská ergonomická židle POP – látka
Značka: Kup Židle
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle POP je elegantní kancelářská židle, která se skvěle hodí do každé kanceláře či pracovny. Sedák...

Kancelářská židle POP je elegantní kancelářská židle, která se skvěle hodí do každé kanceláře či pracovny. Sedák společně s opěrákem je potažen prémiovou látkou. Židle je vybavena synchronním mechanismem. Ten nabízí nastavení výšky sedáku, sklon opěráku, možnost aretace židle v přednastavené poloze a samozřejmě houpání pomocí regulačního šroubu. Pohyb po místnosti umožňují plastová kolečka, která jsou vhodná na měkký i tvrdý povrch. Pro ještě větší komfort jsou součástí židle nastavitelné loketní opěrky. Nosnost 110 kg. 
Rozměry :
– výška: 93-107 cm – výška sedáku: 54-62 cm – šířka opěradla: 47 cm- hloubka sedáku: 48-53 cm 
Materiál :
– látka
Další specifikace :
– synchronní mechanismus- posuvný sedák- nastavitelné područky ve dvou rovinách
Nejprodávanější kus lze nakoupit taky na našich stránkách zařazený v kategorii kancelářská křesla. Vyhledejte si oblíbené produkty z naší sekce za extra cenu. Tato značka Kup Židle pro vás připravuje prvotřídní zboží Přesvědčte se sami.

Tento kvalitní a žádaný kus Kancelářská ergonomická židle POP – látka, více barev červená od společnosti Kup Židle jednoduše můžete sehnat právě teď opravdu levně. V akci od 6 799 Kč.