Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle SPINE — látka, nosnost 130 kg, více barev Černá

Hodně oblíbený produkt Kancelářská ergonomická židle SPINE — látka, nosnost 130 kg, více barev Černá od skvělé a známé značky Kup Židle lze koupit právě teď u nás až neuvěřitelně levně. Výhodně za super cenu 7 990 Kč.
Kancelářská ergonomická židle SPINE s podhlavníkem — látka
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
7 990

Moderní kancelářská otočná židle s nevšedním a velmi originálním designem. Opěradlo židle je sestaveno z pružných výkyvných lamel, které se přizpůsobují pohybu sedícího při náklonech do boku, díky čemuž tělo nezůstává ve ztuhlé poloze. Židle se vyznačuje příjemnou ergonomií, komfortním sedákem a výškově nastavitelnou opěrou hlavy. Díky svému zajímavému vzhledu a funkci se z této židle stane nejen podpora i při dlouhodobém sezení, ale také naprosto originální prvek do každého pracovního interiéru.
Hlavní vlastnosti kancelářské židle SPINE:

synchronní mechanika
posuv sedáku
záruka 36 měsíců
nosnost 130 kg
komfortní, široký sedák
netradiční design
pružné, ohybatelné opěradlo
materiál sedáku –  vstřikovaná pěna a hustota je 62-65 kg na kubický metr

Konstrukce kancelářské židle SPINE je položena na stabilní pětiramenné kovové podnoži, jejíž součástí je pětice koleček, která zajišťují snadnou a plynulou mobilitu židle.
Židle je vybavena kvalitní mechanikou s aretací opěradla v několika polohách a posuvem sedáku pro zvětšení sedací plochy. Opěradlo i sedák jsou čalouněné a maximálně komfortní. Pro více pohodlí jsou součástí židle 3D područky – nastavitelné do výšky, do úhlu a dopředu-dozadu, spolu s výškově nastavitelnou opěrou hlavy. Plynový píst umožňuje plynulé nastavení výšky sedadla.
Židle je výhodou především pro vaše záda. Zdravá poloha bederních obratlů je dosažena, pokud sedíte na sedáku v zadní části. Vaše pánev se mírně nakloní dopředu a správně narovná bederní obratle.
Rozměry:

šiřka s područkami 61,5 cm
šířka sedáku 51 cm
hloubka 48 cm
výška 115-123 cm
výška sedu 42-51 cm