Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina, šedá

Tento kvalitní a žádaný výrobek Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina, šedá originál od značky Kup Židle můžete dostat zrovna dnes se slevou. Nyní pořídíte od 4 490 Kč.
Kancelářská ergonomická židle VEGA — síťovina
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 490

Skvělou výbavou překvapí ergonomická kancelářská židle VEGA, která je ideální volbou do každé kanceláře a domácí pracovny. Za dobrou cenu nabídne vše, co se od pracovní židle pro osmihodinnové sezení vyžaduje. Na rozdíl od černé varianty má navíc i vylepšené područky. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody ergnomické kancelářské židle VEGA

potažené prodyšnou síťovinou
synchronní mechanismus
3D nastavitelné měkčené područky 
2D nastavitelná opěrka hlavy
pogumovaná kolečka

Kancelářská židle VEGA má v jádru synchronní mechanismus, který zajišťuje dynamický sed a je optimální pro náročnou kancelářskou práci. Pohodlí ještě navíc přispěje i řada nastavitelných funkcí, jako je 2D nastavitelná opěrka hlavy a 3D nastavitelné područky s měkčenou horní vrstvou pro větší pohodlí. Uživatel si tak může snadno židli přizpůsobit sobě na míru. Navíc i s flexibilním bederním opěrákem.
Na zádové opěrce i na sedáku je židle potažená šedou síťovinou, která je oblíbená zejména pro svoji prodyšnost. To uživatelé ocení zejména během letních měsíců. Židle stojí stabilně na pevném plastovém kříži v šedém odstínu, který je vybavený pěticí univerzálních koleček. Hmotnost židle je 21 kg.
Rozměry

Celková šířka 69 cm
Celková hloubka 63 cm
Celková výška 126 cm
Šířka sedu 50 cm
Hloubka sedu 54 cm
Výška sedu 54 cm