Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářská ergonomická židle VERTE X — černá, nosnost 150 kg

Tento kvalitní výrobek Kancelářská ergonomická židle VERTE X — černá, nosnost 150 kg od oblíbené značky se zárukou kvality Kup Židle máte možnost koupit tady za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 5 770 Kč.
Kancelářská ergonomická židle VERTE X — černá
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
5 770
Popis produktu

Kvalitní ergonomická židle VERTE X přijde vhod všem, kteří tráví dlouhé hodiny před počítačem nebo u pracovního stolu. Židle se může pochlubit synchronní mechanikou, nastavitelnou bederní opěrkou i opěrkou hlavy, posuvným sedákem i hliníkovým křížem. Vhodné pro postavy až do 185 cm, nosnost 150 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle VERTE X

Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník
Výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
Posuv sedáku vpřed a vzad
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
3D nastavitelné područky
Univerzální pogumovaná kolečka o průměru 60 mm
Kříž z leštěného hliníku
Nosnost až 150 kg

Na židli oceníte mimožádně dobrou ergonomičnost, a to hlavně při dlouhé práci u počítače. Pochlubit se může nadstandardní výbavou v podobě synchronního mechanismu s vícepolohovou aretací a množstvím přídavných podpěrek. Židli si můžete nastavit přesně podle své postavy, od výškově a úhlově nastavitelného podhlavníku, přes nastavitelnou bederní opěrku, až po posuvný sedák. Samozřejmostí pak jsou i 3D nastavitelné područky, které poskytnou dokonalou oporu pro unavené ruce.
Celá židle pak stojí na kříži z hliníku vybaveném pogumovanými kolečky. Díky tomu unese až 150 kg a je svojí konstrukcí vhodná pro postavy do 185 cm.
Parametry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 47 x 50,5 cm
opěrka zad 50,5 x 82 cm
výška křesla 118 – 131 cm