Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka, více barev Šedá látka

COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus... více informací »
Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka
Značka: Kup Židle
1 839 Kč
Ověřit dostupnost
COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus...

COCO je velmi jednoduchá a designová otočná židle, která osloví všechny zákazníky, kteří hledají stylová řešení. Tento kus nábytku se perfektně hodí do moderních interiérů. Židle je výškově nastavitelná se základním mechanismem, kříž je kovový. Kancelářská otočná židle COCO je čalouněna odolnou ekologickou kůží nebo příjemnou látkou. Nosnost 90 kg.
Rozměry:- výška: 82-92 cm- výška sedu: 46-56 cm- šířka: 49 cm- hloubka: 42 cm
Materiál:- materiál- ekokůže 
Další informace:- základní mechanismus Tento designový výrobek Kancelářská otočná židle COCO můžete nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v kategorii kancelářská křesla. Prozkoumejte jiné kousky z této populární kategorie v bezva akci! Dodavatel Kup Židle vyrábí velmi kvalitní produkty.

Tento akční a ve slevě kus Kancelářská otočná židle COCO — ekokůže / látka, více barev Šedá látka od společnosti Kup Židle snadno získáte na našich stránkách teď ve slevě. V akci od 1 839 Kč.