Kancelářská otočná židle FRESCO — látka, šedá

Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně vysokým opěrákem... více informací »
Kancelářská otočná židle FRESCO — látka
Značka: Kup Židle
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně vysokým opěrákem...

Křeslo Fresco upoutá pozornost dekorativním prošíváním, které dodává nábytku elegantní vzhled. Moderní křeslo se středně vysokým opěrákem je čalouněné sametovou látkou v šedém odstínu. Materiál použitý ve výrobním procesu je známý zvýšenou odolností proti drobným nečistotám a mechanickému poškození, působí esteticky a zároveň se snadno udržuje. Model Fresco je vybaven houpacím mechanismem, který umožňuje nastavit výšku sedáku tak, aby si jej každý mohl upravit podle svých individuálních preferencí. Kolečka jsou plastová a vhodná na měkké podlahy. Nosnost 100 kg.
Rozměry:
– šířka: 57 cm – hloubka: 55 cm 
– výška: 79-89 cm 
– výška sedu: 43-53 cm
Materiál:
– sametová tkanina

Ve slevě produkt Kancelářská otočná židle FRESCO — látka, šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle je k získání tady extra výhodně! Ve skvělé akci za 2 699 Kč.