Kancelářská otočná židle NODY – látka, více barev Béžová

Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s... více informací »
Kancelářská otočná židle NODY – látka
Značka: Kup Židle
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s...

Kancelářská otočná židle NODY díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každé místnosti. Sedák společně s opěrákem je potažen příjemnou a odolnou látkou. Židle NODY je navíc vybavena houpacím mechanismem. Pro větší pohodlí jsou součástí židle područky. Židle NODY je vhodná pro menší postavy. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 60 cm
– hloubka 60 cm
– výška 88-98 cm
– výška sedu 43-53 cm
Materiál:
– látka
Další funkce:
– houpací mechanismus

Nejprodávanější produkt Kancelářská otočná židle NODY – látka, více máte možnost dostat rovněž tady u nás v sekci kancelářská křesla. Podívejte se na ostatní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Kup Židle svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment. A tady je důkaz.

Unikátní kus Kancelářská otočná židle NODY – látka, více barev Béžová originál od značky Kup Židle naleznete tady teď v akci. Cena již od 1 799 Kč.