Kancelářská otočná židle VIRE – látka, síť, více barev Zelená

Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou... více informací »
Kancelářská otočná židle VIRE - látka
Značka: Kup Židle
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou...

Kancelářská židle VIRE moderního vzhledu je velice pohodlná a vhodná pro delší sezení v práci. Sedák je čalouněn membránovou tkaninou a opěrák je potažen síťovinou. Židle se hodí do každého interiéru a to především díky několika barevným možnostem. Pro ještě větší komfort jsou součástí židle i područky. Židle má houpací mechanismus. Pevný kovový kříž s plastovými kolečky umožňuje pohyb po místnosti. Kolečka jsou možná za příplatek nahradit pogumovanými. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:- šířka: 61 cm- hloubka: 63 cm- výška: 110 – 120 cm- výška sedu 44 – 54 cm
 Materiál:- membránová tkanina- síťovina
Další informace:-houpací mechanismus Super produkt můžete pořídit pohodlně u nás v populární rubrice židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. To není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Kancelářská otočná židle VIRE - látka, síť, více barev Zelená originál od značky Kup Židle jednoduše naleznete na našich stránkách téměř zdarma! Ceny již od 1 999 Kč.