Kancelářská židle ARCTIC – látka, šedá

Kancelářská židle ARCTIC je díky svému modernímu designu skvělým doplňkem do každé domácí pracovny, studentského pokoje či... více informací »
Kancelářská židle ARCTIC – látka
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ARCTIC je díky svému modernímu designu skvělým doplňkem do každé domácí pracovny, studentského pokoje či...

Kancelářská židle ARCTIC je díky svému modernímu designu skvělým doplňkem do každé domácí pracovny, studentského pokoje či kanceláře. Židle je čalouněna odolnou a příjemnou látkou v šedém odstínu. Stabilitu dodává pevný kříž z odolného plastu s plastovými kolečky. Kolečka jsou možná za příplatek nahradit pogumovanými. Součástí židle je i houpací mechanismus. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 62 cm
– hloubka 62 cm
– výška 102-110 cm
– výška sedu 42-50 cm
Materiál:
– tkanina
Další informace:
– houpací mechanismusKvalitní a oblíbený produkt Kancelářská židle ARCTIC – lze získat ještě tady na našich stránkách zařazený v kategorii židle do kanceláře! Připravili jsme další produkty z této sekce za nejnižší cenu.

Zlevněný kus Kancelářská židle ARCTIC – látka, šedá od populární značky Kup Židle jednoduše získáte tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nabídky již od 2 499 Kč.