Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev

Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná,... více informací »
Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev
Značka: Top Star
2 754 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná,...

Kvalitní židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star skvěle poslouží v kancelářích a pracovnách. Výškově nastavitelná, více barev, ergonomicky tvarovaný opěrák a sedák. Nosnost 100 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle na kolečkách Top Star SUPPORT P

Nadčasové provedení
Ergonomicky tvarovaný opěrák a sedák
Nastavení výšky a sklonu opěráku

Kancelářská židle na kolečkách SUPPORT P výrobce Top Star je vybavena ergonomicky tvarovaným opěrákem a sedákem. Pohodlné čalounění je ve více barvách na výběr. Výška sezení se nastavuje plynovým pístem v rozmezí od 42–55 cm.
Vysoký opěrák má zabudovaný zádovým mechanismus, kterým je možné nastavit jeho sklon a výšku, ale také hloubku sezení. Korpus židle je upevněn do černého pětiramenného kříže na kolečkách vhodných na kobercové podlahy. 
Cena židle je bez područek, které je možné přiobjednat. Nosnost židle je 100 kg. Doba dodání cca týden.
Parametry:
Výšková nastavitelnost anoMinimální výška sedáku 42 cmMaximální výška sedáku 55 cmPodručky za příplatek Minimální výška 94 cmMaximální výška 107 cmŠířka 46 cmHloubka 46 cmKříž/kostra pevný plastovýMechanika plynový píst Tento vynikající kus Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev jde koupit zrovna na webu v populární rubrice kancelářská křesla! Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze.

Tento výjimečný produkt Kancelářská židle na kolečkách TopStar SUPPORT P – více barev od kvalitní značky Top Star snadno můžete sehnat u nás nyní opravdu levně! Ceny již od 2 754 Kč.