Kancelářská židle Topstar SITNESS 10 – s područkami více barev

Populární kancelářská židle Sitness 10 od německé firmy Topstar s ergonomicky tvarovaným sedákem a opěrákem. Hlavním rysem... více informací »
Kancelářská židle Topstar SITNESS 10 - s područkami více barev
Značka: Top Star
6 232 Kč
Ověřit dostupnost
Populární kancelářská židle Sitness 10 od německé firmy Topstar s ergonomicky tvarovaným sedákem a opěrákem. Hlavním rysem...

Populární kancelářská židle Sitness 10 od německé firmy Topstar s ergonomicky tvarovaným sedákem a opěrákem. Hlavním rysem židle je dynamické propojení sedací části a mechanismu, díky čemuž se může uživatel pohybovat do stran, a tak ulevit unaveným partiím. Optimální židle pro náročnou kancelářskou práci. Pro postavy až 192 cm. Nosnost 110 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody kancelářské židle Topstar Sitness 10

pohyblivý orto-sedák, vybavený kloubem body-balance-tec
vysoký opěrák s ergonomicky tvarovanou konturou, plynule výškově nastavitelný
pevný a komfortní permanentkontaktní mechanismus
stabilní kovový chromovaný kříž vybavený samobrzdícími bezpečnostními kolečky
včetně výškově stavitelných područek U2

Parametry:
Minimální výška sedáku 42 cm
Maximální výška sedáku 55 cm
Šířka sedáku 48 cm, židle 68,5 cm
Hloubka sedáku 48 cm, židle 63 cm
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
 
Tento kvalitní a levný kus Kancelářská židle Topstar SITNESS 10 – s područkami více barev lze získat lehce u nás ve známé kategorii kancelářská křesla. Získejte vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! Tento výrobce Top Star pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Top Star. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Kancelářská židle Topstar SITNESS 10 - s područkami více barev od top značky Top Star jednoduše získáte právě zde v akci. Akční cena již od 6 232 Kč.