Kancelářské křeslo BASETBL — látka, šedá, nosnost 150 kg

Stylové kancelářské křeslo BASETBL které uspokojí i náročnější uživatele. Vysoká opěrka, prostornost sedadla a čalouněné područky jsou... více informací »
Kancelářské křeslo BASETBL — látka
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stylové kancelářské křeslo BASETBL které uspokojí i náročnější uživatele. Vysoká opěrka, prostornost sedadla a čalouněné područky jsou...

Stylové kancelářské křeslo BASETBL které uspokojí i náročnější uživatele. Vysoká opěrka, prostornost sedadla a čalouněné područky jsou zárukou skvělého komfortu. Nadčasové provedení, které se bude vyjímat ve všech interiérech. Nosnost 150 kg. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody křesla BASETBL

Polstrování látkou s vysokou pevností
Houpací mechanismus s nastavitelnou silou protiváhy s aretací 
Čalouněné područky
Kovový kříž
Cena

Díky kvalitně polstrovanému sedáku a integrované hlavové opěrce se budete cítit jako v business class nejlepší letecké společnosti. Ruce si lze pohodlně opřít o pevné područky s čalouněním, což zajistí ještě větší pohodlí. Součástí křesla je mechanismus, který umožňuje houpaní a možnost si židli zaaretovat. Na bytelnosti křeslu přidává ocelový kříž v černé barvě. Kolečka jsou plastová o průměru 50 mm, hodí se především na koberec.
Rozměry:- šířka sedu 52 cm- hloubka sedu 47 cm- výška 107-117 cm- výška sedu 45-54 cm- výška opěradla 63 cm
Materiál:- látka, ocel, plast
Neodolatelný výrobek Kancelářské křeslo BASETBL — látka, šedá, nosnost lze zakoupit rovněž na stránkách zařazený v kategorii kancelářská křesla. Nyní pořídíte unikátní kusy ve zmíněné sekci za extra cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Kup Židle nabízí velmi kvalitní produkty Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Kancelářské křeslo BASETBL — látka, šedá, nosnost 150 kg od výrobce Kup Židle jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za rozumné peníze! Nyní za 3 299 Kč.