Židle a stoly pro kanceláře

Kancelářské křeslo EMPEROR — ekokůže, černá

Zlevněný výrobek Kancelářské křeslo EMPEROR — ekokůže, černá od společnosti s výborným jménem ADK jednoduše můžete získat aktuálně opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 2 690 Kč.
Kancelářské křeslo EMPEROR — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
2 690

Kancelářská židle EMPEROR patří mezi nejlepší koupě ze střední cenové třídy. Nabízí vynikající vybavení, poskytuje vysoký komfort a její design rozhodně nezapadne v kancelářské šedi. Potažená je pevnou ekokůží, která je oblíbeným materiálem zejména díky své odolnosti, snadné údržbě i uhlazenému vzhledu. Vysoký opěrák židle má ergonomicky tvarovaný profil a díky svým velkým rozměrů pohodlně poskytne oporu celým zádům, krční páteři i hlavě a bedrům. Uleví vám tak od bolesti zad a zároveň zaručí komfort při sezení.
V jádru židle je základní mechanika, která jí umožňuje funkce nastavitelné výšky sedu pomocí páčky a zároveň i nastavení tuhosti opěráku regulačním šroubem. Židle je pevně umístěna na robustím kovovém kříži, který je vybaven pěticí nylonových koleček, zaručujících šetrný a tichý pohyb po jakékoliv podlaze. Nosnost židle je 120 kg. 
Rozměry:

Výška 119 – 129 cm
Výška sedu 47 – 57 cm
Šířka sedáku 50 cm
Hloubka sedáku 48 cm
Výška nastavení pístu 10 cm