Kancelářské křeslo FIRENZE — pravá kůže, černá, nosnost 140 kg

Luxusní zátěžové kancelářské křeslo Firenze vhodně doplňující kancelář i bytové prostory. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v... více informací »
Kancelářské křeslo FIRENZE — pravá kůže
Značka: Kup Židle
7 599 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní zátěžové kancelářské křeslo Firenze vhodně doplňující kancelář i bytové prostory. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v...

Luxusní zátěžové kancelářské křeslo Firenze vhodně doplňující kancelář i bytové prostory. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty — kříž, píst a područe v kombinaci s čalouněním, jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobená v pravé kůži v černém provedení. Součástí jsou pogumovaná kolečka.
Celková výška: 116-122 cmHloubka sedu: 53 cmNosnost: 140 kgPrůměr kříže: 700 mmKolečka pr.11 mm: pogumovanáŠířka sedáku včetně područí: 65 cmVýška sedu: 52-58 Hodně oblíbený produkt jde získat právě nyní na našem webu ve známé kategorii kancelářská křesla. Máme pro vás jiné výrobky ve zmiňované kategorii za akční cenu. Populární dodavatel Kup Židle dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní produkt Kancelářské křeslo FIRENZE — pravá kůže, černá, nosnost 140 kg od známé společnosti Kup Židle najdete na našich stránkách levně! Akční ceny již od 7 599 Kč.