Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / zelená

Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo má pevný chromovaný... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / zelená
Značka: Kup Židle
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo má pevný chromovaný...

Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR je potaženo textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo má pevný chromovaný kříž, houpací mechanismus a je také výškově nastavitelné. Výška sedu je mezi 45 – 55 cm a výška opěradla 73 cm. Nosnost křesla je až 120 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 124 cm
Hmotnost: 16 kgDesignový produkt jde nakoupit lehce tady na našich stránkách ve známé sekci kancelář. Mrkněte na podobné produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Výrobce Kup Židle poskytuje top výrobky. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Kancelářské křeslo na kolečkách CESAR — černá / zelená od odblíbeného výrobce Kup Židle jednoduše seženete na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 3 499 Kč.