Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže, černá / zelená

Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo...

Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA potaženo imitací kůže v kombinaci s textilní síťovinou v barevném provedení černá a zelená. Křeslo je výškově nastavitelné a má houpací mechanismus. Výška sedu je mezi 45 – 55 cm.
Parametry: 
Šířka: 63 cm
Hloubka: 72 cm
Výška: 112 cm
Hmotnost: 18 kg Exkluzivní výrobek Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — je k sehnání rovnou tady u nás umístěný v kategorii kancelář. Mrkněte na ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé zboží značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Kancelářské křeslo na kolečkách FORMULA — PU kůže, černá / zelená od populárního výrobce Kup Židle jednoduše můžete sehnat tady a teď právě se slevou! Teď v akci 2 499 Kč.