Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže, plast, bílá

Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení bílá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast. Křeslo... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže
Značka: Kup Židle
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení bílá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast. Křeslo...

Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení bílá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast. Křeslo je výškově nastavitelné, výška sedu se pohybuje mezi 46 cm a 55 cm. Křeslo má kovový pochromovaný kříž.
Parametry produktu
Šířka: 48 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 81 cm
Hmotnost: 8 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Neodolatelný produkt je dostupný v pohodě tu na našem webu umístěný v kategorii kancelář. Nyní můžete koupit ostatní zboží ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce více skvělých produktů od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže, plast, bílá originál od výrobce Kup Židle můžete získat tady a teď právě ve slevě! Akční cena od 1 899 Kč.