Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže, plast, černá

Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení černá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast.... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže
Značka: Kup Židle
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení černá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast....

Kancelářské křeslo na kolečkách Gent je vyrobené v barevném provedení černá, sedák je potažen imitací kůže. Materiál sedačky je plast. Křeslo je výškově nastavitelné, výška sedu se pohybuje mezi 46 cm a 55 cm. Křeslo má kovový pochromovaný kříž.
Parametry produktu
Šířka: 48 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 81 cm
Hmotnost: 8 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Kvalitní a oblíbený kus můžete nakoupit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii kancelář! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této známé sekce ve slevě. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami!

Akční kus Kancelářské křeslo na kolečkách GENT — PU kůže, plast, černá od známé společnosti Kup Židle najdete tady teď právě se slevou! Nabídka od 1 899 Kč.