Kancelářské křeslo na kolečkách KING — zelená

Kancelářská židle na kolečkách King v černozelené barvě. Ve středu zad je křeslo potaženo síťovinou, zbytek křesla je... více informací »
Kancelářské křeslo na kolečkách KING — zelená
Značka: Kup Židle
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle na kolečkách King v černozelené barvě. Ve středu zad je křeslo potaženo síťovinou, zbytek křesla je...

Kancelářská židle na kolečkách King v černozelené barvě. Ve středu zad je křeslo potaženo síťovinou, zbytek křesla je potaženo imitací kůže. Součástí křesla je houpací mechanismus a také je výškově nastavitelné. Výška sedu je 36 – 45 cm a výška opěradla je 62 cm. Nosnost židle je až 110 kg. 
Parametry produktu
Šířka: 56 cm
Hloubka: 49 cm
Výška: 106 cm
Hmotnost: 14 kg
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.  Hodně oblíbený výrobek Kancelářské křeslo na kolečkách KING — zelená jde pořídit nyní tu na našem webu v sekci kancelář! Nyní koupíte vyjímečné kusy ze zmíněné kategorie za super ceny. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný kus Kancelářské křeslo na kolečkách KING — zelená pocházející od značky Kup Židle jednoduše seženete zrovna opravdu výhodně. Nabídka od 2 399 Kč.