Kancelářské křeslo POLY — PU kůže, černá

Kancelářské křeslo Poly s multifunkční mechanikou a flexibilními područkami, které se přizpůsobí samostatnému pohybu sedáku a opěráku při... více informací »
Kancelářské křeslo POLY — PU kůže
Značka: Kup Židle
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Poly s multifunkční mechanikou a flexibilními područkami, které se přizpůsobí samostatnému pohybu sedáku a opěráku při...

Kancelářské křeslo Poly s multifunkční mechanikou a flexibilními područkami, které se přizpůsobí samostatnému pohybu sedáku a opěráku při náklonu. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách ovládaný 2 páčkami s aretací protiváhy vhodně doplňují šedé komponenty — kříž s krytkami na konci ramenou a područe v kombinaci s čalouněním, jež jsou součástí základního vybavení.
Vyrobeno ze 100% PU kůže ve velmi kvalitním zpracování, v černém provedení. Součástí plastová kolečka na koberce s možností  dokoupení koleček na tvrdé podlahy — pogumovaná.
Parametry:
Celková výška: 112-120 cmHloubka sedu: 50 cmNosnost: 120 kgVýška sedu: 45-53 cmŠířka opěráku: 46 cmPrůměr kříže: 700 mmKolečka pr.11 mm: plastová
Tento akční výrobek pořídíte taky tady na webu v populární kategorii kancelářská křesla! Nyní pořídíte parádní výrobky ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další vybrané produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový produkt Kancelářské křeslo POLY — PU kůže, černá od známé značky Kup Židle jednoduše seženete právě teď se slevou! Akční cena již od 5 699 Kč.