Kancelářské křeslo PORTO 2 – kov, ekokůže, bílá

Kancelářské křeslo PORTO 2 je v elegantním, pohodlném designu, díky němuž zapadne do jakéhokoliv prostředí. Opěrák se... více informací »
Kancelářské křeslo PORTO 2 - kov
Značka: Kup Židle
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo PORTO 2 je v elegantním, pohodlném designu, díky němuž zapadne do jakéhokoliv prostředí. Opěrák se...

Kancelářské křeslo PORTO 2 je v elegantním, pohodlném designu, díky němuž zapadne do jakéhokoliv prostředí. Opěrák se sedákem jsou potaženy lehce omyvatelnou, kvalitní ekokůží v bílém odstínu. Ještě větší komfort nám dodají očalouněné područky ve stejné barvě. Kříž kancelářského křesla je kovový v chromovém odstínu s plastovými kolečky vhodnými na koberec. Součástí je i houpací mechanismus. Nosnost 90 kg.

Rozměry:
– výška: 97-107 cm
– výška sedáku: 39-49 cm
– šířka: 44 cm
– hloubka: 46 cm
 
Materiál:
– eko kůže

Další informace:- houpací mechanismus


Designový produkt Kancelářské křeslo PORTO 2 – kov, ekokůže, bílá je dostupný prostě na webu umístěný v kategorii kancelářská křesla. Nyní pořídíte ještě podobné zboží z této známé kategorie za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Kancelářské křeslo PORTO 2 - kov, ekokůže, bílá od známé společnosti Kup Židle snadno můžete sehnat tady a teď v akci! Akční cena již od 2 499 Kč.