Kancelářské křeslo RINO — látka, šedá

RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí... více informací »
Kancelářské křeslo RINO — látka
Značka: Kup Židle
2 669 Kč
Ověřit dostupnost
RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí...

RINO je kancelářské křeslo, které se bude se vyjímat v celé řadě interiérů, jak designových, tak klasických. Součástí Integrovaná opěrka hlavy a područky pro opření rukou. Elegantní prošití zádové a sedací části dává křeslu moderní vzhled. Židle má plastový kříž s kolečky vhodnými na koberec. Díky kvalitnímu pístu je též výškově nastavitelná a s houpacím mechanismem. Tuhost pohupu lze lehce regulovat velkým plastovým šroubem, který je umístěn pod sedákem. Skvělý poměr cena / zpracování.  Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry:- výška: 112 – 122 cm- výška sedáku 45 – 55 cm- šířka: 61 cm- hloubka: 63 cm
Materiál:
– látka
Další funkce:- mechanismus houpací

Tento oblíbený výrobek Kancelářské křeslo RINO — máte možnost sehnat pohodlně tu na našem webu umístěný v sekci kancelářská křesla! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Kup Židle pro své zákazníky nabízí top zboží. Nové kousky každý den!

Kvalitní a levný kus Kancelářské křeslo RINO — látka, šedá od výrobce Kup Židle jednoduše můžete sehnat právě opravdu výhodně. Nabídka od 2 669 Kč.