Kancelářské křeslo Verona, černé

Kancelářské křeslo Verona, černé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento velice... více informací »
Kancelářské křeslo Verona
Značka: Prima Židle
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Verona, černé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento velice...

Kancelářské křeslo Verona, černé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento velice spolehlivý materiál, který se snadno udržuje, má na pohled i na dotek strukturu klasické přírodní kůže. Zvolená černá eko kůže je poté, po téměř celé ploše sedáku a opěráku kříženě prošívaná. Toto prošívání dodává celé židli, společně s černými kovovými prvky, neokoukaný vzhled. Vaši pozornost určitě také upoutá snímatelný polštářek, který doplňuje opěrku hlavy a bederní polštář, který Vám… Oblíbený produkt Kancelářské křeslo Verona, černé lze sehnat teď tu na webu umístěný v sekci židle do kanceláře. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za super cenu! Tato značka Prima Židle vyrábí vynikající zboží. se zárukou dlouhé životnosti! Přesvědčte se sami.

Tento akční a ve slevě produkt Kancelářské křeslo Verona, černé od známého předního výrobce Prima Židle můžete pořídit aktuálně napořád výhodně! Akční cena již od 4 190 Kč.