Kancelářské křeslo Verona, hnědé

Kancelářské křeslo Verona, hnědé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní hnědou eko kůží. Tento velice... více informací »
Kancelářské křeslo Verona
Značka: Prima Židle
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Verona, hnědé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní hnědou eko kůží. Tento velice...

Kancelářské křeslo Verona, hnědé Celý sedák společně s opěrákem, jsou čalouněny kvalitní hnědou eko kůží. Tento velice spolehlivý materiál, který se snadno udržuje, má na pohled i na dotek strukturu klasické přírodní kůže. Zvolená hnědá eko kůže je poté, po téměř celé ploše sedáku a opěráku kříženě prošívaná. Toto prošívání dodává celé židli, společně s černými kovovými prvky, neokoukaný vzhled. Vaši pozornost určitě také upoutá snímatelný polštářek, který doplňuje opěrku hlavy a bederní polštář, který Vám…
Tento vynikající výrobek Kancelářské křeslo Verona, hnědé lze nakoupit lehce na webu v populární sekci židle do kanceláře. Prozkoumejte unikátní zboží ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Žádaný produkt Kancelářské křeslo Verona, hnědé od našeho známého výrobce Prima Židle k dostání aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Ve skvělé akci za 4 190 Kč.