Kancelářské křeslo ZITA — ekokůže, více barev Krémová

Komfortní kancelářské otočné a výškově stavitelné křeslo. Zádová opěrka i sedadlo jsou vyrobeny z kvalitní ekologické PU... více informací »
Kancelářské křeslo ZITA — ekokůže
Značka: Kup Židle
5 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Komfortní kancelářské otočné a výškově stavitelné křeslo. Zádová opěrka i sedadlo jsou vyrobeny z kvalitní ekologické PU kůže s kontrastním prošitím. U tohoto křesla má zádová opěrka mírně sklon v zad v základní pracovní pozici. Disponuje houpacím mechanismem celého korpusu s aretací pouze v základní pracovní poloze, s regulací tuhosti v závislosti na váze uživatele. 
Tuhost mechanismu se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem. Područky nejsou stavitelné, vyrobeny z plastu v laku, v barvě stříbra a ekologické kůže v dané barvě křesla. Výška sedu se reguluje plynovým pístem. K základnímu vybavení patří plastový barvený kříž v barvě stříbra s černými koncovkami, které chrání proti poškrábaní a plastové kolečka na koberec nebo linoleum. Kolečka lze za příplatek vyměnit za pogumovaná, vhodná na dřevěné a plovoucí podlahy. 
Parametry:
Celková výška109-117Hloubka sedu53Nosnost120Výška opěráku70Výška sedu48-55Šířka opěráku54Průměr kříže/mm700

Diskontní produkt dostanete prostě tu na našich stránkách ve známé kategorii kancelářská křesla! Nyní koupíte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.