Kancelářské otočné křeslo Antares MIAMI — látka, více barev Červená — černá

Kancelářské otočné křeslo na kolečkách Miami s vysokým opěrákem má houpací mechanismus s aretací a nastavitelnou silou... více informací »
Kancelářské otočné křeslo Antares MIAMI — látka
Značka: Kup Židle
3 958 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské otočné křeslo na kolečkách Miami s vysokým opěrákem má houpací mechanismus s aretací a nastavitelnou silou...

Kancelářské otočné křeslo na kolečkách Miami s vysokým opěrákem má houpací mechanismus s aretací a nastavitelnou silou protiváhy. Součástí jsou ocelové područky s čalounem a ocelovou bází.
Parametry produktu

kancelářské křeslo s vysokým opěrákem
houpací mechanismus s aretací a nastavitelnou silou protiváhy
ocelové područky s čalounem ocelová chromová báze
provedení: potahová látka Mesh
odstín podhlavníku a boků: šedá, modrá, červená, základní plochy černé
nosnost 120 kg
celková výška: 112 – 120 cm
šířka: 66 cm
hloubka sedáku: 50 cm
výška sedáku: 48,5 – 56,5 cm
hmotnost: 15 kg
židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu 

Tento akční a ve slevě produkt můžete najít rovnou tady a teď na našem webu zařazený v kategorii kancelář! Nyní můžete získat nové výrobky ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na více produktů od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Tento levný kus Kancelářské otočné křeslo Antares MIAMI — látka, více barev Červená — černá od známé společnosti Kup Židle snadno najdete na našich stránkách v akci. Teď v akci 3 958 Kč.