Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit

Praktické a elegantně vyrobené otočné křeslo ARGENTO je nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři. Osloví každého,... více informací »
Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit
Značka: Kup Židle
3 299 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Praktické a elegantně vyrobené otočné křeslo ARGENTO je nepostradatelným kusem nábytku v každé kanceláři. Osloví každého, kdo si cení funkčního nábytku – nejen doma, ale i v práci. Křeslo je potaženo šedou látkou a černou ekokůží. Model ARGENTO má vysoké opěradlo vybavené přídavnou podložkou ve výšce hlavy. Pod tímto prvkem je použito vertikální prošívání. Zádová opěrka byla profilována tak, aby odpovídala křivkám páteře, zejména v bederní oblasti. Hluboké sedadlo je omezeno nízkými bočnicemi, což vám umožňuje zaujmout lepší pracovní polohu. Další výhodou modelu ARGENTO je systém TILT, který umožňuje volné houpání v křesle nebo jeho aretaci v sedě. 
 Rozměry:
– šířka: 65 cm
– hloubka: 75 cm
– výška: 108-118 cm
– výška sedu: 43-53 cm
Materiál:
– látka – ekokůže 
Kvalitní výrobek Kancelářské otočné křeslo ARGENTO — černá / antracit pořídíte prostě u nás v oblíbené kategorii kancelářská křesla! Nyní si můžete vybrat podobné kusy ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte také na více skvělých kousků značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.