Knihovna PALO — ořech

Knihovna Palo v barevném provedení ořech. Součástí knihovny jsou tři variabilní a jedna pevná police. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do... více informací »
Knihovna PALO — ořech
Značka: Kup Židle
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Knihovna Palo v barevném provedení ořech. Součástí knihovny jsou tři variabilní a jedna pevná police. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do...

Knihovna Palo v barevném provedení ořech. Součástí knihovny jsou tři variabilní a jedna pevná police. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 61 cm
Hloubka: 24 cm
Výška: 171 cm
Hmotnost: 20 kg
Velmi žádaný výrobek Knihovna PALO — ořech je dostupný zrovna tady u nás v populární rubrice obývací pokoj! Máme pro vás vyjímečné produkty z této známé sekce za výhodné peníze! Oblíbený výrobce Kup Židle poskytuje kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vynikající produkt Knihovna PALO — ořech od populárního výrobce Kup Židle získáte tady a teď právě v akci. Právě lze objednat jen za 1 399 Kč.