Komoda ALTA — dub

Komoda Alta je vyrobená v barevném provedení dub Sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, dvoje dvířka a... více informací »
Komoda ALTA — dub
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Alta je vyrobená v barevném provedení dub Sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, dvoje dvířka a...

Komoda Alta je vyrobená v barevném provedení dub Sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, dvoje dvířka a jedna variabilní police. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v pracovně nebo předsíni. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 57 cm
Hloubka: 29 cm
Výška: 69 cm
Hmotnost: 14 kg Povedený kousek Komoda ALTA — dub máte možnost pořídit již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé sekci komody. Nyní najdete kvalitní kousky z této známé sekce za skvělou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Kup Židle má ve stále nabídkce vynikající zboží. Podívejte se sami!

Tento výjimečný kus Komoda ALTA — dub od známého výrobce Kup Židle jednoduše můžete najít právě nyní opravdu levně! Nyní pořídíte jen za 1 499 Kč.