Komoda NICOL — masiv borovice, bílá

Dřevěná komoda Nicol je vyrobená z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Součástí komody jsou dvě malé zásuvky s... více informací »
Komoda NICOL — masiv borovice
Značka: Kup Židle
4 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná komoda Nicol je vyrobená z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Součástí komody jsou dvě malé zásuvky s...

Dřevěná komoda Nicol je vyrobená z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Součástí komody jsou dvě malé zásuvky s kovovými pojezdy a dvoje dvířka. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v pracovně nebo předsíni. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 88 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 87 cm
Hmotnost: 25 kg Tento designový produkt můžete nakoupit teď tu v oblíbené sekci komody! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této známé sekce v akci! To však není vše, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Komoda NICOL — masiv borovice, bílá značky Kup Židle snadno můžete pořídit na našich stránkách opravdu levně. Cena již od 4 799 Kč.