Konferenční stolek ANTICA – dekor černý mramor

Konferenční stolek ANTICA je v nadčasovém stylu. Skvěle se hodí do obývacího pokoje nebo pracovny. Kulatá deska stolu je vyrobena... více informací »
Konferenční stolek ANTICA – dekor černý mramor
Značka: Kup Židle
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek ANTICA je v nadčasovém stylu. Skvěle se hodí do obývacího pokoje nebo pracovny. Kulatá deska stolu je vyrobena...

Konferenční stolek ANTICA je v nadčasovém stylu. Skvěle se hodí do obývacího pokoje nebo pracovny. Kulatá deska stolu je vyrobena z dýhované MDF desky, což je materiál odolný vůči nečistotám a poškození. Prostorná deska v dekoru černý mramor zaujme i náročnější zákazníky. Konstrukci tvoří originálně tvarované nohy z práškově lakované oceli v černé barvě. Nosnost 20 kg.
Rozměry :
– průměr: 80 cm
– výška: 36 cm
Materiál :
– dýhovaná MDF 
– ocel s práškovým nástřikem
Zlevněný kus Konferenční stolek ANTICA – dekor černý mramor jde získat ještě tady na stránkách umístěný v kategorii stolky do obýváku! Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé sekce za akční cenu.

Tento skvělý výrobek Konferenční stolek ANTICA – dekor černý mramor od známého výrobce Kup Židle najdete tady a teď právě skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 2 290 Kč.