Konferenční stolek FLOR — buk

Konferenční stolek Flor v barevném provedení buk je vyroben z laminované dřevotřísky. Stůl má zakulacené rohy a pevné nohy. Parametry: Šířka:... více informací »
Konferenční stolek FLOR — buk
Značka: Kup Židle
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Flor v barevném provedení buk je vyroben z laminované dřevotřísky. Stůl má zakulacené rohy a pevné nohy. Parametry: Šířka:...

Konferenční stolek Flor v barevném provedení buk je vyroben z laminované dřevotřísky. Stůl má zakulacené rohy a pevné nohy.
Parametry:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 46 cm
Hmotnost: 11 kg
Povrch: buk
Materiál: Lamino a ostatní Tento diskontní produkt Konferenční stolek FLOR — seženete rovnou tady na webu umístěný v kategorii kancelář. Připravili jsme pro vás ještě další zboží z této sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Kup Židle dlouhodobě prodává skvělé výrobky. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více produktů značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Konferenční stolek FLOR — buk od populární značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit tady a teď opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 1 149 Kč.