Konferenční stolek HEDEN — masiv borovice, bílá

Konferenční dřevěný stolek Heden je vyrobený z masivního borovicového dřeva, voskované v bílém odstínu. Horní deska stolku je voskovaná v... více informací »
Konferenční stolek HEDEN — masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční dřevěný stolek Heden je vyrobený z masivního borovicového dřeva, voskované v bílém odstínu. Horní deska stolku je voskovaná v...

Konferenční dřevěný stolek Heden je vyrobený z masivního borovicového dřeva, voskované v bílém odstínu. Horní deska stolku je voskovaná v medovém odstínu. Stolek má jednu zásuvku s ozdobným kovovým úchytem.
Parametry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 45 cm
Hmotnost: 17 kg Designový výrobek Konferenční stolek HEDEN — masiv borovice, bílá jde koupit v pohodě na webu ve známé kategorii kancelář. Pořiďte si další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Konferenční stolek HEDEN — masiv borovice, bílá od populárního výrobce Kup Židle lze získat v naší aktuální nabídce ve slevě! Momentálně v akci za 3 399 Kč.