Konferenční stolek KAMPA — černá / ratan

Konferenční stolek KAMPA je stylová konstrukce se zaoblenou deskou se zvýšeným okrajem, která poslouží nejen jako konferenční... více informací »
Konferenční stolek KAMPA — černá / ratan
Značka: Kup Židle
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek KAMPA je stylová konstrukce se zaoblenou deskou se zvýšeným okrajem, která poslouží nejen jako konferenční...

Konferenční stolek KAMPA je stylová konstrukce se zaoblenou deskou se zvýšeným okrajem, která poslouží nejen jako konferenční stolek, ale i jako pomocný stolek – můžete do ní umístit zelené hrnkové rostliny, číst knihy nebo vystavit atraktivní dekorace zdůrazňující styl interiéru. Hlavní deska stolu je vyrobena z dýhované MDF desky lakované černě, která ladí s úzkými nohami se stabilním tvarem – jsou vyrobeny z práškově lakované černé oceli. Moderní stůl KAMPA je doplněn o přídavnou stolovou desku vyrobenou výhradně z přírodního ratanu v teplém odstínu, který zdůrazňuje skandinávský styl modelu. KAMPA se bude hodit do prostoru obývacího pokoje i ložnice. 
 Rozměry:
– průměr 45 cm
– výška 45 cm
Materiál:
– dýhovaná MDF 
– přírodní ratan 
– ocel s práškovým nástřikem

Tento oblíbený kousek Konferenční stolek KAMPA — černá / ratan od společnosti s dlouholetou tradicí Kup Židle pohodlně pořídíte tady teď právě za super cenu! Výhodně teď u nás za 1 299 Kč.